LOS ANGELES - Sharon Osbourne is aangeklaagd door een juwelenontwerper wegens contractbreuk. Dat meldt E! News maandag. De echtgenote van rocker Ozzy zou zich hebben teruggetrokken uit een mondelinge deal die het juwelenbedrijf zo’n 500.000 dollar heeft gekost.
Lucas Design International Inc. claimt dat het in februari 2011 een mondelinge overeenkomst afsloot met Sharon voor ‘het ontwerpen en promoten van een Sharon Osbourne juwelencollectie’. Volgens het bedrijf ging Sharon akkoord dat de collectie zou worden verkocht via het Home Shopping Network.
In november trok Osbourne zich echter plotseling terug en kreeg het bedrijf via haar agent te horen dat ze niet langer met Lucas Design wilde werken. De juwelenontwerper eist nu onder meer schadevergoeding voor de gedane arbeid en gederfde inkomsten.
