*

LD - Winkelstraat ontruimd vanwege kortsluiting
RSS Laatste nieuws regionaal donderdag 9 februari

Winkelstraat ontruimd vanwege kortsluiting

ROERMOND - Kortsluiting in een verbindingsstuk van een elektriciteitsleiding voor een winkelpand aan de Steenweg in Roermond leidde donderdagavond rond zeven uur tot de ontruiming van de winkels in die straat.

Aanvankelijk vreesde de brandweer voor een gaslek aan de Steenweg en werden tijdens de koopavond ook omliggende straten van het drukke winkelcentrum afgezet.

Medewerkers en klanten moesten de winkels aan de Steenweg wegens explosiegevaar verlaten. Ook de woningen boven de winkels werden geëvacueerd en de bewoners tijdelijk opgevangen in een nabijgelegen cultureel centrum.

Mof

Volgens energiebedrijf Enexis was door de kortsluiting een mof (koppelstuk) doorgebrand. Dat veroorzaakte volgens een woordvoerder van de brandweer een explosief gasmengsel.

Na afloop van de koopavond rond negen uur werden de meeste afzettingen opgeheven. Alleen het deel van de Steenweg waar de storing zich voordeed, bleef nog enkele uren dicht.



Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



blog comments powered by Disqus

RSS Laatste nieuws Binnenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Buitenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Sport donderdag 9 februari
Stelling

Ouders moeten weer zelf seksuele voorlichting geven

(Reageren)