sluiten
Inloggen
sluiten
zaterdag 31 juli 2010

Eerste blogconferentie in Nederland

  • ANP | Gepubliceerd op 06 oktober 2008, 17:03
  • Laatst bijgewerkt op 06 oktober 2008, 17:11
AMSTERDAM - 

Pakhuis de Zwijger in Amsterdam is 24 oktober het toneel van BLOG08, de eerste internationale blogconferentie in Nederland. Er worden in totaal driehonderd bezoekers verwacht, zo lieten organisatoren Edial Dekker en Ernst-Jan Pfauth maandag weten.

Mensen uit de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Polen, Spanje, Italië, Zweden, Estland, Turkije, België, Duitsland en Nederland wonen de bijeenkomst bij. Onder de sprekers is Pete Cashmore (23), die in 2005 een weblog genaamd Mashable begon over sociale netwerken als Hyves en Facebook. Drie jaar later is Mashable de tiende blog ter wereld en heeft de Schot een miljoenenbedrijf in San Francisco. Ook Nederlandse bloggers betreden het podium, onder wie Tim Overdiek, adjunct-hoofdredacteur van het NOS Journaal.

,,Veel mensen denken dat het medium zich beperkt tot sensatieblogs of persoonlijke verhalen over katten en vakanties'', zegt organisator Pfauth. ,,Met BLOG08 hopen we mensen te inspireren ook professioneel te bloggen.'' De deelnemers aan de conferentie zijn gevraagd hun beste blogartikel in te sturen, dat wordt gebundeld in een blogboek.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
Reageren op dit forum is niet mogelijk.

Stelling

We moeten opnieuw naar de stembus (uitleg)
Poll
Eens (53%)
Oneens (47%)
Totaal aantal stemmen: 194
advertenties

Top 5 energie (tip)

advertenties