*

LD - BeeldenBoulevard keert niet terug in Noordwijk
RSS Laatste nieuws regionaal donderdag 9 februari

BeeldenBoulevard keert niet terug in Noordwijk

NOORDWIJK - De kunstmanifestatie BeeldenBoulevard keert volgend jaar niet terug in Noordwijk. Organisator Renée Korbee trekt de stekker eruit. Ze is het vandalisme beu en krijgt steeds lastiger de financiering rond.

Na drie edities komen er in 2011 geen beelden meer in de openlucht te staan op de Koningin Wilhelmina Boulevard. Kunstwerken werden in het verleden diverse keren moedwillig vernield. Ook zijn door de crisis bedrijven terughoudender geworden met sponsoring. De Noordwijkse politiek werd gaandeweg ook minder enthousiast.

Het evenement Kunst in Duin blijft vooralsnog wel bestaan. Dat begint volgende week zaterdag in het Piet Florisdal in Noordwijk. Kunstenaars strijken negen dagen lang in het duingebied neer om boomstammen te transformeren tot kunstwerken. Meer informatie over dit festival: www.kunstinduin.nl

 

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



blog comments powered by Disqus

RSS Laatste nieuws Binnenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Buitenland donderdag 9 februari
RSS Laatste nieuws Sport donderdag 9 februari