*

LD - Leidse evangelist zoekt seks met zijn 'bekeerde' prostituees
RSS Laatste nieuws regionaal dinsdag 7 februari

Leidse evangelist zoekt seks met zijn 'bekeerde' prostituees

LEIDEN/NAIROBI - De Leidse pastor Gertjan Agtereek zoekt op dwingende wijze contact met vrouwen die hij eerder, in naam van het geloof, uit de prostitutie beloofde te bevrijden. Dat verklaren slachtoffers in Kenia, waar de pinksterkerk OCN zeven jaar geleden begon met goede werken en evangelisatie.

De Keniaanse prostituee Faith Mwenda verklaart dat Agtereek haar een halfjaar geleden elke avond belde met dringende seksuele verzoeken. ,,Ik ben doodsbang. Hij heeft ook geprobeerd me dronken te voeren om me zover te krijgen.

De pastor wil zelf niet op de beschuldigingen ingaan.

Het actualiteitenprogramma EenVandaag wijdt maandag een uitzending aan de activiteiten van de Leidse kerk in Nairobi. Daarin vertellen onder meer Faith en haar collega Esther hun verhaal. Dat doen ze ook in het Leidsch Dagblad van vrijdag.

Neem nu een proefabonnement op uw regionale dagblad!



blog comments powered by Disqus

RSS Laatste nieuws Binnenland dinsdag 7 februari
RSS Laatste nieuws Buitenland dinsdag 7 februari
RSS Laatste nieuws Sport dinsdag 7 februari