sluiten
Inloggen
sluiten
donderdag 02 september 2010

Groothuis tegen Tuitert op 1500 meter

  • ANP | Gepubliceerd op 20 november 2009, 19:44
  • Laatst bijgewerkt op 20 november 2009, 19:51
HAMAR - 

Stefan Groothuis en Mark Tuitert treffen elkaar zaterdag bij wereldbekerwedstrijden in Hamar op de 1500 meter. Dat is vrijdag bij loting bepaald. De twee Nederlandse schaatsers zijn ingedeeld in de negende en voorlaatste rit. Daarna sluiten de Amerikaan Shani Davis en Havard Bokko uit Noorwegen de schaatsmijl af.

Remco Olde Heuvel komt in de zevende rit in actie tegen Lukas Makowsky uit Canada, Rhian Ket neemt het in de achtste race op tegen de Rus Ivan Skobrev. Kjeld Nuis is in de B-groep ingedeeld en ontmoet Aleksandr Zhigin uit Kazachstan.

De vrouwen rijden zaterdag de 5000 meter. Renate Groenewold en Elma de Vries schaatsen in de eerste rit tegen elkaar. Moniek Kleinsman treft direct daarna de Amerikaanse Catherine Raney-Norman. Gretha Smit en Annouk van der Weijden acteren op deze afstand in de B-groep.

Inloggen
Reacties
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Schrijf een reactie
U bent niet ingelogd. U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op deze site. Lees eerst de spelregels voor reacties op artikelen.

Stelling

Herkomst rijbewijs is onbelangrijk (uitleg)
Poll
Eens (10%)
Oneens (90%)
Totaal aantal stemmen: 181
advertenties

Voetbaluitslagen

Klik hier voor de voetbaluitslagen

advertenties