*

Leidsch Dagblad - Truckers willen niet parkeren in De Zilk
Truckers willen niet parkeren in De Zilk / archieffoto HDC Media Gepubliceerd 19 juni 2012 20:00 | Laatste update 19 juni 2012 20:00

LISSE - De vrachtwagenchauffeurs van Lisse zien niets in de plannen van de gemeente om trucks voortaan in De Zilk te laten parkeren. Dat schrijven ze in een gezamenlijke brief aan de gemeenteraad. De truckers willen hun wagens in het eigen dorp kunnen blijven neerzetten.

Lisse worstelt al langer met het vrachtwagenparkeren. De afgelopen periode passeerden al een aantal ideeën voor een structurele oplossing de revue. Zo werd het plan geopperd een groot vrachtwagenparkeerterrein aan de 2e Poellaan aan te leggen en werd overwogen betaald parkeren voor vrachtwagens in te voeren. Beide plannen zijn weer van tafel en het jongste idee is de Lissese vrachtwagens te verwijzen naar het vrachtwagenparkeerterrein in De Zilk. Dit terrein, in de strook tussen de Zilkerduinweg en de provinciale weg N206, heeft nog capaciteit over.

 

Meer nieuws
Meest gelezen
Laatste reacties