*

Leidsch Dagblad - Een Londens park in een Leids station
Een Londens park in een Leids station. Foto: Taco van der Eb Gepubliceerd 20 juli 2012 17:23 | Laatste update 20 juli 2012 17:32

LEIDEN - Station Leiden Centraal lijkt vanaf volgende week donderdag een beetje op een Londens park. Treinreizigers kunnen dan op het gras, picknickkleden en bankjes, tussen de bomen, op een groot scherm de wedstrijden en het Olympische nieuws volgen.

Iedereen is welkom om in dit Londen Park te genieten van topsport, clinics, muziek en andere vormen van vermaak. Michiel Noy, de directeur van NS Stations en wethouder Roos van Gelderen van de gemeente Leiden openen om 14. 00 uur de hekken van dit tijdelijke park. Na deze openingshandeling verzorgt Floris Jan Bovelander, winnaar van een gouden medaille bij het mannenhockey tijdens de Spelen van Atlanta, een korte mentale cursus.

 

Meer nieuws
Laatste reacties