VEENENDAAL - FC Lisse ging met veel positivisme de competitie in na een oefencampagne met aansprekende resultaten. In de openingswedstrijd van het seizoen werd het aangename gevoel vastgehouden, hoewel de uitslag (1-1) tegen Noordwijk niet geheel naar tevredenheid was. In de eerste uitbeurt van het seizoen kreeg FC Lisse een nederlaag te slikken. Op de score, 3-0, viel weinig af te dingen.
Misha Salden koos ervoor om dezelfde elf spelers te laten opdraven als tegen Noordwijk en in het eerste halfuur werd hij niet teleurgesteld door zijn manschappen. Lisse had een licht overwicht, maar tot grote kansen kwam het niet. GVVV had op dat moment ook nog weinig laten zien, maar na de 1-0 van linkervleugelverdediger Taoufik Adnane (uit een vrije trap) kreeg de thuisploeg vat op de wedstrijd. De openingstreffer kreeg een vervolg met twee enorme kansen voor de ploeg van Erik Assink, maar Lisse bleef met de 1-0 score in de race.
Na de pauze viel echter wel de 2-0, nu via aanwinst Karim Elkaddouri, en daarmee was het gedaan voor de bezoekers. Lisse kon zelden gevaarlijk worden en de 3-0 van Simon Brouwer maakte al helemaal een einde aan de ambitie van de in het wit gestoken Lissenaren om nog een puntje op te halen uit Veenendaal.
