Wie van wandelen en fietsen houdt, moet beslist een kijkje nemen op de Fiets- en Wandelbeurs, op 11 en 12 februari in de RAI. Duitslands verrassendste en ‘meest geheime’ wandel- en fietsparadijs ‘Geheim over de Grens’ – dankzij de nabije ligging toch ook een beetje ‘van ons’ – is goed vertegenwoordigd.
Duitsland is themaland op de beurs van 2012. Op het speciale Duitslandplein is veel informatie te vinden over de mogelijkheden die Duitsland als vakantieland biedt. En voor een afwisselende fiets- of wandelervaring hoef je niet per se het hele land door te trekken, maar kun je ook kiezen voor het gebied tussen de Nederlandse grens en Münster en Osnabrück. Ook wel bekend als ‘Het Geheim’.
De nieuwe brochure biedt een verzameling portretten en reistips, om thuis op de bank nog eens door te bladeren. De nadruk ligt op wandelen en fietsen, daar is deze Duitse grensregio befaamd om. Het levert een hele reeks boeiende, actieve vakanties en leuke weekendjes weg op, voor elke smaak en iedere gezinssamenstelling. Neem hem mee op de beurs of bestel hem – gratis – op www.geheimoverdegrens.nl.
