Muziek 14 t/m 20 april

Leontien van Engelen

DONDERDAG 14 APRIL

Sara Gutiérrez Redondo, lunchconcert12.45 u. BplusC, Oude Vest 45, Leiden.

Jubilieumconcert door Trompetterkorps der Koninklijke Marechaussee20 u. De Muze, Wantveld 2, Noordwijk.

VRIJDAG 15 APRIL

Eric Vloeimans & Simin Tander20.15 u. Stadsgehoorzaal, Leiden.

Robert Rook Trio21 u. Jazz- en Wijncafé de Twee Spieghels, Nieuwstraat 11, Leiden.

New Found Land20.30 u. QBUS, Uiterstegracht 142, Leiden.

Monsieur Dubois21 u. QBUS, Uiterstegracht 142, Leiden.

Rock4 met jubileumconcert20.15 u. TriPodia, Hoornesplein, Katwijk.

Mannenzangavond19.45 u. Nieuwe Kerk, Voorstraat 79, Katwijk.

Matthäus Passion door Hallelujah19.30 u. Dorpskerk, Kerklaan 12, Katwijk.

Rabobank voorjaarsconcert20 u. Immanuelkerk, Kerkstraat, Rijnsburg.

Concert van Orkesten Bollenstreek20.15 u. Panorama Tulipland, Jacoba van Beierenweg 79, Voorhout.

ZATERDAG 16 APRIL

10CC In Concert20.15 u. Stadsgehoorzaal, Leiden.

Traeben16 u. Jazz- en Wijncafé de Twee Spieghels, Nieuwstraat 11, Leiden.

Springpop 201119.30 u. QBUS, Uiterstegracht 142, Leiden.

Ray van der Heiden21 u. 't Uilenest, Aaltje Noorderwierlaan 52-53, Leiden.

10CC17 u. Velvet Music, Nieuwe Rijn 34, Leiden.

Alphen Music&Dance Event16.30 u. Theater Castellum, Rijnplein 1-3, Alphen ad Rijn.

Passieconcert door Brederode Consort20 u. Oudshoornse Kerk, Oudshoornseweg 90, Alphen ad Rijn.

Inloopconcert door Odeon14 u. Witte Kerkje, Hoofdweg 1320, Noordwijkerhout.

'The Young Messiah' door Projectkoor20 u. Julianakerk, Julianalaan, Sassenheim.

ZONDAG 17 APRIL

Amsterdams Conservatorium o.l.v. Thomas Klug14.30 u. Stadsgehoorzaal, Leiden.

Jaejin Ahn Trio16 u. Jazz- en Wijncafé de Twee Spieghels, Nieuwstraat 11, Leiden.

De Andersons12.30 u. en 16.30 u. Plantsoentheater, Plantsoen 45, Leiden.

'De Vier Seizoenen' door Margot Kalse15 u. De Burcht, Burgsteeg 14, Leiden.

Laub Pianotrio16 u. Theater Castellum, Rijnplein 1-3, Alphen ad Rijn.

Sunday Afternoon Jazz met Philip Paar en the Sinatra Connection16 u. De Heeren van Noortwyck, Quarles van Uffordstraat 103, Noordwijk.

Markus-passie van Willem Vogel door Willibrordcantorij15 u. Groene Kerk, Haarlemmerweg 6, Oegstgeest.

Passieconcert door Con Passione15 u. Jacobuskerk, Oude Wetering.

WWZ-Mariënstaete-Valent Concert15 u. Kapel van WZC Mariëngaerde/Mariënweide, Aengenentlaan 3, Warmond.

Herrejan Stegenga en Hans Eijsackers12 u. Raadhuis de Paauw, Raadhuislaan 22, Wassenaar.

Messias Muziek Matinee15.30 u. Messiaskerk, Zijllaan, Wassenaar.

Rob van Travel Trio15 u. Jazz Sociëteit, Schoolstraat 6, Wassenaar.

MAANDAG 18 APRIL

Jamsessie o.l.v. Tom van der Zaal21 u. Jazz- en Wijncafé de Twee Spieghels, Nieuwstraat 11, Leiden.

DINSDAG 19 APRIL

Melanie Dekker en Krista Detor20.30 u. QBUS, Uiterstegracht 142, Leiden.

WOENSDAG 20 APRIL

Matthäus Passion door Ex Animo19.30 u. Pieterskerk, Kloksteeg 16, Leiden.

Musici rond het Academie-orgel13 u. Academiegebouw van de Universiteit Leiden, Rapenburg 73, Leiden.

Meer nieuws uit Regio

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.