Een klus van 100 miljoen euro: Boskalis mag volgende stuk Rijnlandroute bouwen
Bouwterrein in Leiden-West.
Aannemer Boskalis mag de tweede fase van de Rijnlandroute gaan uitvoeren: de aanpassing van de Ir. Tjalmaweg. Dat heeft de provincie vrijdag bekendgemaakt. Het gaat om een contract van honderd miljoen euro.
Boskalis wordt verantwoordelijk voor de verbreding en gedeeltelijke verdieping van de Tjalmaweg (de N206 tussen Leiden en Katwijk), de bouw van twee nieuwe ongelijkvloerse aansluitingen voor de toekomstige nieuwbouw op vliegkamp Valkenburg, en de verbreding van de Torenvlietbrug. Ook moet Boskalis een parkstrook langs de weg aanleggen met een snelfietsroute. De aanbesteding is nog niet definitief. De komende twintig dagen mogen niet-gekozen partijen nog bezwaar aantekenen.
Lees ook: Loopbrug bij transferium maakt plaats voor de Rijnlandroute en Heel de polder op de schop, zelfs de snelweg moet opzij voor de Rijnlandroute