Districtsbeker: veel regioclubs sneuvelen

Leiden

Na de laatste speelronde in de groepsfase van de districtsbeker zijn nog twaalf regioclubs over in het toernooi. Niet minder dan 29 clubs zijn al uitgeschakeld.

Groep 1

Poule 13: FC Aalsmeer-KDO 1-3, Hoofddorp-Altior 2-2. Eindstand: Hoofddorp 3-7, KDO 3-6, FC Aalsmeer 3-3, Altior 3-1.

Poule 14: Van Nispen-Zandvoort 2-3 (Cornelissens, Koemans). Eindstand: Zandvoort 3-7, DSOV 2-4, Van Nispen 3-3, Schoten 2-0.

Poule 15: Legmeervogels-Kagia 3-5 (Verdegaal, Imanse, Hogewoning, Ligtenberg, Van der Schinkel), Hillegom-HBC 2-4. Eindstand: Legmeervogels 3-6, Kagia 3-4, HBC 3-4, Hillegom 3-3.

Poule 25: RCL-Argon 1-4 (Wijnalda), DOSR-RVC’33 5-3. Eindstand: Argon 3-6, DOSR 3-6, RCL 3-6, RVC’33 3-0.

Poule 26: Docos-Voorschoten’97 0-2 (Van Paasen 2), FC Boshuizen-ASC 7-0 (Sinteur 3, Abdul 2, Bekooij, Boutchakourt). Eindstand: Voorschoten’97 3-7, FC Boshuizen 3-5, ASC 3-3, DoCoS 3-1.

Poule 27: Valken’68-Forum Sport 3-3 (Langeveld, Guijt, S.de Mooij), Teylingen-VUC 0-2. Eindstand: VUC 3-7, Forum Sport 3-5, Valken’68 3-4, Teylingen 3-0.

Poule 45: UVS-DIOS 4-1 (Van der Weijden, Tavilla 2, S. Verlaan), ROAC-Foreholte 0-0. Eindstand: UVS 3-9, ROAC 3-4, DIOS 3-3, Foreholte 3-1.

Groep 2

Poule 03: DWO-FC Boshuizen 5-1 (Hywatt), SEV-Sporting Leiden 0-5 (Mink, Hamelink, Mizab, Khalid 2). Eindstand: DWO 3-9, Sporting Leiden (za) 3-6, SEV 3-3, FC Boshuizen (za) 3-0

Poule 08: Meerburg-Semper Altius 3-6 (Versteden 2, Van Haaster), KMD-VCS 4-3. Eindstand: KMD 3-9, VCS 3-3, Semper Altius 3-3, Meerburg 3-3.

Poule 09: Duindorp-Houtwijk 4-0, Warmunda-KSD/Marine 3-5 (Van Rijn 2, M. van Noort). Eindstand: Duindorp 3-7, Houtwijk 3-6, KSD/Marine 3-4, Warmunda 3-0.

Poule 20: Verburch-SJZ 5-0, Laakkwartier-HMC 6-3. Eindstand: Verburch 3-7, Laakkwartier 3-7, SJZ 2-0, HMC 2-0.

Poule 28: Zwammerdam-GSV 2-0, Koudekerk-Alphia 2-1 (C. van der Haas, J. van der Haas/ De Bruin). Eindstand: Zwammerdam 3-9, GSV 3-6, Koudekerk 3-3, Alphia 3-0.

Poule 29: Noordwijk 2-SJC 3-2 (Stavleu 2, Hulsebosch/ Steenvoorden, Brinkman), VVSB-Zevenhoven 1-3 (Immerzeel). Eindstand: Noordwijk 2 3-6, VVSB 3-6, Zevenhoven 3-6, SJC 3-0.

Poule 34: Aarlanderveen-WDS 4-2, Woubrugge-Siveo’60 3-0 (Kliffen, Hu, Osthoff). Eindstand: Aarlanderveen 3-9, WDS 3-6, Woubrugge 3-3, Siveo’60 3-0.

Poule 35: NSV’46-Floreant 6-3, Kickers’69-TAVV 3-2 (Tent, Broers, Van de Hoorn/ Modderaar, Van Veen). Eindstand: Kickers’69 3-7, NSV’46 2-4, Floreant 3-3,TAVV 2-0

Poule 38: PGS/Vogel -FC Oegstgeest 0-0, Football Factory-Graaf Willem II Vac gestaakt. Eindstand: FC Oegstgeest 3-7, PGS/Vogel 3-7, Graaf Willem II Vac 2-0, Football Factory 2-0

Poule 39: Sportief-MMO 1-0, BSC’68-Nieuwkoop 1-6. Eindstand: Nieuwkoop 3-9, BSC'68 3-6, Sportief 3-3, MMO 3-0

Poule 41: Lugdunum-Alphense Boys (za) 3-1 (Elouad, e.d., Boukhidous/ Cekic), Quick Boys 2-Roodenburg 18-0 (Rog 4, De Beste 4, Coorn 3, Van Liempt 3, Van Beelen 2, Van Duijn 2). Eindstand: Quick Boys 2 3-6, Alphense Boys 3-6, Lugdunum 3-6, Roodenburg 3-0

Poule 43: Moerkapelle-Oosterheem 4-0, Hazerswoudse Boys-Bodegraven 8-1 (Meijer 2, Van Buuren 2, Martens 4). Eindstand: Hazerswoudse Boys 3-7, Bodegraven 3-6, Moerkapelle 3-3, Oosterheem 3-1.

Poule 44: Haastrecht-VEP 7-1, CVC-Bernardus 10-1 (Van Leeuwen). Eindstand: Haastrecht 3-9, CVC 3-4, Bernardus 3-3, VEP 3-1.

Groep 3

Poule 1: Van Nispen-REMO 3-1 (Verwer, Van der Geest, Vleugel), Toofan-HBS 2 0-7. Eindstand: Van Nispen 3-9, HBS 2 3-6, REMO 3-3, Toofan 3-0.

Poule 2: Voorschoten’97- SVH 3-2 (Mulder 2, Hilders), Stompwijk’92-RKAVV 2 3-4. Eindstand: RKAVV 2 3-7, Stompwijk’92 3-6, Voorschoten’97 3-3, SVH 3-1.

Poule 5: SEP-Full Speed 3-2, WVC-Madestein 6-1 (Hoogenboom 2, Vermeer 2, Disseldorp, Van der Zwet. Eindstand: SEP 3-9, Full Speed 3-6, WVC 3-3, Madestein 3-0.

Poule 8: Erasmus-Sp. Leiden 4-3 (Pracht 2, Abassi), Taurus-DHL 3-1. Eindstand: Taurus 3-9, DHL 3-4, Erasmus 3-3, Sp. Leiden 3-1

Meer nieuws uit Sport Regionaal

Keuze van de redactie