Premium
Gemeente laat oog vallen op gronden aan noordoostkant en zuidwestkant van Hazerswoude-Dorp

Direct achter de laatste huizenrij van Weidelanden liggen gronden die de gemeente wil aankopen.© Foto Mediahuis/Erna Straatsma
Erna Straatsma
Hazerswoude-Dorp
De gemeente Alphen aan den Rijn vestigt een voorkeursrecht op aankoop van gronden aan zowel de noordoost- als de zuidwestkant van Hazerswoude-Dorp. De percelen zijn interessant voor woningbouw, zeggen burgemeester en wethouders.
Meer nieuws uit Leiden
Petra van Amsterdam (55): ’Ik ben niet echt een barbiepop, meer een man in een vrouwenpak’ | Hé Leidenaar
Leidse Hooidagen bestaan tien jaar: lekker buiten spelen in de natuur
Albert Heijn en gemeente Leiden in conflict over nieuwe supermarkt aan Hoge Rijndijk
Verdronken zwemmer bij Noordwijk kan in een mui terecht zijn gekomen: ’De zee is altijd gevaarlijk, ga daarom tot je middel in het water’
Joost Meyer (21) deelt zijn ervaring met studentenverenigingen: ’De meeste leden doen niet mee aan de vrouwonvriendelijke uitspraken’ | Hé Alphenaar, wat doe je daar?
Theater De Generator zoekt vrouwelijke vrijwilligers voor dansworkshops
Net Binnen
Verhaal uitgelicht
Ombudsteam
Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.