’t Reghthuys in Nieuwkoop biedt in de zomermaanden onderdak aan regionale kunstenaars

Werk van Hendrina Hartman.

Theo de With
Nieuwkoop

Onder de titel Zomerkunst zijn er de komende dertien weken exposities van regionale kunstenaars in ’t Reghthuys in Nieuwkoop.

Ze mogen steeds in tweetallen een week exposeren in het monumentale pand aan het Dorpsplein. Hendrina Hartman en Corrie Voordouw bijten deze week het spits af.

Hartman heeft gewerkt als modeontwerpster, maar heeft zich inmiddels helemaal op het schilderen gestort. Voordouw is keramiste en maakte onder meer koeien en jurken van klei.

’t Reghthuys is geopend van dinsdag tot en met zondag. Met Pinksteren zijn de openingstijden aangepast aan die van de jaarlijkse kunstroute in Nieuwkoop. Dit betekent dat ’t Reghthuys op beide pinksterdagen is geopend van 11.00 uur tot 17.00 uur.

Meer nieuws uit Leiden

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.