Vrachtwagen rijdt tegen boog nabij spoorviaduct in Vogelenzang, treinverkeer tussen Haarlem en Leiden enige tijd stilgelegd
Een vrachtwagenchauffewur heeft donderdag aan het begin van de middag een boog uit de grond gereden op de Leidsevaartweg in Vogelenzang. Het nabijgelegen spoorviaduct op de spoorlijn tussen Haarlem en Leiden is daardoor ook beschadigd geraakt. De NS heeft daarop het spoorverkeer tijdelijk stilgelegd.
De politie ging eerst uit van een ongeval, maar eenmaal op de locatie van het viaduct bleek het te gaan om een chauffeur die een boog uit de grond had gereden. De vrachtwagenchauffeur bleef ongedeerd, maar de paal en het nabij gelegen viaduct raakten wel beschadigd.
De weg is enige tijd afgesloten geweest door het ongeval. Het spoorverkeer op de spoorlijn tussen Haarlem en Leiden lag als gevolg van de schade van het spoorwegviaduct enige tijd stil. Inmiddels rijden de treinen weer volgens de dienstregeling, zo meldt de NS.