Vrachtwagen raakt bijna te water in Rijnsburg

© Flashlight Fotografie

1 / 7
Internetredactie
Rijnsburg

Een vrachtwagenchauffeur is zondagavond vast komen te zitten met zijn vrachtwagen en oplegger aan de Doornweg in Rijnsburg, hierbij raakte de combinatie bijna te water.

De Spaanse chauffeur wilde achteruit rijden maar stuurde te vroeg in, hierdoor reed hij bijna in het water. Uiteindelijk kwam de vrachtwagen in de berm terecht en hing vlak boven het water. De trailer hing scheef en zakte langzaam richting het water. Omdat de vrachtwagen scheef stond, liep de vrachtwagen schade op aan een wielkast. De wielkast is later verwijderd.

De politie kwam ter plaatse, evenals meerdere bergingsvoertuigen. Een bergingsvoertuig heeft de vrachtwagen weer op de weg getrokken. Hierna kon de vrachtwagen het terrein op en was de weg weer vrij.

© Flashlight Fotografie

Meer nieuws uit Duin- en Bollenstreek

Net Binnen

Ombudsteam

Ons Ombudsteam springt in de bres voor de consument.